Katalog firm Wrocław

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Sarmata.pl Systemy Kominowe

Zatrważająca jakoś atmosfery w Polsce, wszechobecny smog, poziom zanieczyszczeń przekraczający wszelkie dopuszczalne normy, zmusiły do działania zarówno władze centralne, jak i samorządowe. Nowelizacja prawa, dotacje jak również rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa powodują, że coraz szybciej unowocześniamy sposób, w jaki ogrzewamy nasze domy.

Kluczową rzeczą jest wymiana starych kotłów i instalacji grzewczych na nowocześniejsze, o znacznie mniejszej emisji zanieczyszczeń. Przy tym ogromną wagę ma odpowiednie dobranie instalacji kominowej, zapewniające wydajne spalanie i odprowadzenie spalin.

Właśnie takie nowoczesne instalacje kominowe odnajdziemy w rozszerzonej ostatnio propozycji sklepu internetowego Sarmata.pl. Sarmata.pl jest wyłącznym dystrybutorem internetowym produktów firmy Wadex, czołowego producenya systemów kominowych z blach stalowych w Polsce. W wyniku ścisłej współpracy Sarmata.pl z Wadexem, klienci otrzymują dwie najistotniejsze rzeczy.

Po pierwsze, w sklepie dostępna jest pełna gama produktów niezbędnych do wykonania instalacji kominowej a zamówienia realizuje się pod kątem konkretnego projektu dostarczonego przez klienta. Po drugie, to nie mniej ważna sprawa czyli ceny. Te z powodzeniem możemy uznać za najbardziej konkurencyjne na rynku. Unikanie łańcuszka pośredników przynosi wymierne oszczędności.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

telefon: 717575830
e-mail: sklep@sarmata.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 07.07.2018, 07:28
ID firmy: 1148
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 86

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © Wrocławski Katalog Firm 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net