Katalog firm Wrocław

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Maskowy Bal - Wypożyczalnia i sprzedaż kostiumów

Kostiumy sylwestrowe – Maskowy Bal

Sylwester to szczególna noc w roku. Dzięki tej właśnie nocy możemy hucznie uczcić początek nowego etapu. Bardzo często wszak nie tylko zawieszamy na ścianie nowy kalendarz, ale także podejmujemy się wielu ważnych przedsięwzięć. Każdy z nas pragnie uczynić zbliżający się Nowy Rok jeszcze piękniejszym, niż miniony a jego pierwszą noc uczcić poprzez przednią zabawę. Dlatego bardzo często decydujemy się na bale maskowe oraz nietuzinkowe stroje sylwestrowe, które czynią tę noc szczególną.

Najlepsza we Wrocławiu i Poznaniu wypożyczalnia strojów Maskowy Bal

Chociaż na Sylwestrze chcemy prezentować się świetnie, to jednakże kupno specjalnego kostiumu na tę jedną jedyną imprezę jest bezsensownym kosztem. Stroje na sylwestra możemy równie dobrze wypożyczyć w wypożyczalni kostiumów Maskowy Bal. Ta wypożyczalnia strojów posiadająca swe siedziby w Poznaniu i Wrocławiu umożliwia wypożyczenie kostiumu zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem strony internetowej. Wypożyczenia możemy dokonać na doby (soboty i niedziele nie są naliczane) a za kostium nie ma zastawu pieniężnego.

Od królewny po banana

Dobór stroju zależy jedynie od nas samych oraz charakteru eventu. Maskowy Bal posiada w swoim wachlarzu asortymentowym zarówno stroje wytworne, jak również sztampowe kostiumy w frywolnym stylu (np.: warzywa), kostiumy dla par, pełne seksapilu kostiumy dla pań i męskie, przebrania w stylu gwiazd i celebrytów, jak również pełne uroku przebrania dla dzieci. Korzystając z propozycji naszej wypożyczalni można wyszukać stroje sylwestrowe na każdą imprezę.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

ul. Ludwika Solskiego 1A
52-401 Wrocław

telefon: 605133161
e-mail: wroclaw@maskowybal.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 09.08.2017, 10:44
ID firmy: 945
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 139

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © Wrocławski Katalog Firm 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net