Katalog firm Wrocław

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

Greenea

Firma Greenea zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu projektowania oraz instalacji systemów automatycznego nawadniania ogrodów i innych terenów zielonych (tereny przyzakładowe, skwery, boiska) a także agronawadnianiem (pola uprawne, tunele, szklarnie).

Oferujemy również kompleksową obsługę z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków drenażowych jak i biologicznych, polegającą na doborze właściwego urządzenia zważywszy na warunki gruntowo-wodne oraz jego pełną instalację .

W swojej ofercie posiadamy również systemy pozwalające na magazynowanie i gospodarowanie wodą deszczową, począwszy od niewielkich zbiorników naziemnych a skończywszy na kompleksowych instalacjach pozwalających na wykorzystywanie wody deszczowej, np. do prania czy spłukiwania toalet.

Gwarantujemy terminowe i profesjonalne wykonanie naszych usług. Na wykonane systemy nawadniania jak i inne usługi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

Stare Polichno, ul. Lipowa 2
66-431 Gorzów Wielkopolski

telefon: 661-696-740
e-mail: biuro@greenea.com.pl

Opinie o firmie

Średnia ocena użytkowników:
3 punktów - na podstawie 1 ocen

tak, to chyba wina proxydziś zassałem świeżą porcję i idzie leepij, co niestety nie znaczy dobrze kupię kilka IP-kf3w to sie wyjaśni :)tak, przy okazji porad zamiast kupować Proxy może leepij i taniej kupić kilka VPS z serii VPS for a dollar ?Przy okazji proxy mamy maszynki do backupf3w :)VA:F [1.9.7_1111]Głosy: 0 (Tak: 0, Nie: 0) :

Blak, 29.03.2013

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 16.01.2013, 12:54
ID firmy: 32
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 610

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © Wrocławski Katalog Firm 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net