Katalog firm Wrocław

 

+ DODAJ FIRMĘ

Wyszukiwarka firm

Wypełnij przynajmniej jedno pole

71STUDIO

71Studio to nowoczesne studio fotografii, które oferuje duży zakres usług które związane są z fotografią na obszarze Wrocławia i w pobliskich miejscowościach. Usługi firmy świadczone są przedsiębiorstwom, które potrzebują prawdziwego partnera w interesach, jak i odbiorcom zwykłym, którzy poszukują wspaniałego fotografa, przykładowo do przygotowania sesji wizerunkowej.

Na propozycję studia składa się na przykład fotografia reklamowa, której zadaniem jest odpowiednie zaprezentowanie przedsiębiorstwa i usług lub produktów. Fotografia reklamowa to usługa oferowana firmom, które poszukują kompetentnego partnera w interesach marketingowych. 71Studio oferuje również usługi fotografii architektury. Usługi te dedykowane są deweloperom, którzy chcieliby w jak najlepszy sposób przedstawić oferowane nieruchomości. Zdjęcia wykonywane są zarazem jeżeli chodzi o wnętrza obiektów, a także ich wygląd od zewnątrz. Studio przeprowadza również usługi fotografii kucharskiej, modowej, wizerunkowej i wiele innych. Całościowa oferta firmy przedstawiona jest na stronie www, na której znaleźć można przykładowe prace fotograficzne.

Sesje realizowane w studiu to gwarancja doskonałej jakości usług. Studio zostało wyekwipowane w innowacyjny sprzęt, a sam projekt wnętrz został odpowiednio obmyślony, tak aby zapewniał doskonałą jakość realizowanych zdjęć. Sesje na zewnątrz świadczone są zgodnie z oczekiwaniami odbiorców. Firma działa na rynku od ośmiu lat, przez ten czas sfinalizowała setki zleceń, które informują o bardzo dużym doświadczeniu, koniecznym w tej branży.


Lokalizacja i dane kontaktowe

Kontakt z firmą

ul. Kościuszki 34/207
50-012 Wrocław

telefon: 609277199
e-mail: info@71studio.pl

Opinie o firmie

Ta firma nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz dodać pierwszą!

Dodaj opinię

Informacje o wpisie

Dodano: 16.10.2017, 06:56
ID firmy: 1006
Typ wpisu: wpis bezpłatny

Liczba wyświetleń firmy: 212

WERSJA MOBILNAO serwisieDodaj fimęCennik wpisówPłatnościReklamaPrywatnośćRegulaminKontakt

Copyrights © Wrocławski Katalog Firm 2013 | Wykonanie katalogu: Crazybeaver.net